The Saviour Of Light: Unterschied zwischen den Versionen
→Asset List (bullet list, table or spreadsheet)
Zeile 74: | Zeile 74: | ||
|3D | |3D | ||
|Yes | |Yes | ||
|2 | |||
|- | |||
|Pressure Plate Rim | |||
|3D | |||
|No | |||
|2 | |2 | ||
|- | |- |
Zeile 74: | Zeile 74: | ||
|3D | |3D | ||
|Yes | |Yes | ||
|2 | |||
|- | |||
|Pressure Plate Rim | |||
|3D | |||
|No | |||
|2 | |2 | ||
|- | |- |
Bearbeitungen